Умови надання послуг

Шановний клієнт!

Ознайомтеся, будь ласка, з Правилами зберігання персональних даних клієнтів (далі Правила). Правила встановлені Проектно-інформаційною системою BAU-data (www.baudata.com.ua, www.baudata.org.ua, www.baudata.net.ua, www.baudata.in.ua) і визначають порядок поводження ТОВ «Проектно-інформаційне інженерно-технологічне та дизайнерське бюро «БАУ-Інфо Україна» з персональними даними клієнтів, зареєстрованих на сайтах BAU-data (www.baudata.com.ua, www.baudata.org.ua, www.baudata.net.ua, www . baudata.in.ua).

Основні положення.

Погоджуючись з цими Правилами ( проставляючи необхідну відмітку в полі «Я згоден ( на ) з Умовами використання та Правилами зберігання персональних даних»), Клієнт дає дозвіл ТОВ «Проектно - інформаційне інженерно-технологічне та дизайнерське бюро«БАУ -Інфо Україна » на збір, зберігання, використання та розголошення своїх персональних даних у відповідності з цими Правилами, Законом України «Про захист прав споживачів» та Законом України «Про захист інформації в інформаційно- телекомунікаційних системах». Правила дійсні на території України з моменту реєстрації клієнта на сайтах BAU - data (www.baudata.com.ua, www.baudata.org.ua, www.baudata.net.ua, www.baudata.in.ua).

Збір та використання персональних даних про клієнта.

ТОВ «Проектно-інформаційне інженерно-технологічне та дизайнерське бюро «БАУ-Інфо Україна» може збирати, зберігати та використовувати такі персональні дані: Клієнт погоджується з тим, що ТОВ «Проектно-інформаційне інженерно-технологічне та дизайнерське бюро «БАУ-Інфо Україна» може використовувати персональні дані клієнта для:

Розголошення персональних даних.

ТОВ «Проектно-інформаційне інженерно-технологічне та дизайнерське бюро «БАУ-Інфо Україна» має право надавати третім особам персональні дані клієнта в наступних, обмежених, випадках: Персональні дані клієнта зберігаються на сервері ТОВ «Проектно-інформаційне інженерно-технологічне та дизайнерське бюро «БАУ-Інфо Україна». ТОВ «Проектно-інформаційне інженерно-технологічне та дизайнерське бюро «БАУ-Інфо Україна» зобов'язується вживати належних заходів безпеки для захисту від неправомірного доступу чи неправомірної зміни, розголошення чи знищення персональних даних клієнта.

ТОВ «Проектно-інформаційне інженерно-технологічне та дизайнерське бюро «БАУ-Інфо Україна» несе одноосібну і повну юридичну відповідальність за захист персональних даних клієнта і за збір, зберігання, і використання персональних даних клієнта.

Видалення персональних даних та відмова від розсилки.

При зміні персональних даних клієнта, згаданих у пункті 2 (наприклад, мобільний телефон, електронну адресу або адресу місця розташування), а також, якщо клієнт не хоче більше користуватися послугами Проектно-інформаційної системи BAU-data, ми надаємо можливість зміни або видалення /деактивації даних.

ТОВ «Проектно- інформаційне інженерно-технологічне та дизайнерське бюро «БАУ -Інфо Україна» також надає зареєстрованим клієнтам право відмовитися від отримання будь-яких рекламних матеріалів щодо послуг, які надаються через Проектно- інформаційну систему BAU-data . Це можна зробити шляхом переходу за посиланням «Щоб відписатися від розсилки, пройдіть за посиланням», відкривши лист з розсилкою Проектно -інформаційної системи BAU-data . При цьому, ТОВ «Проектно- інформаційне інженерно-технологічне та дизайнерське бюро «БАУ -Інфо Україна» залишає за собою право використовувати персональні дані клієнта з метою, для якої ця інформація була зібрана, протягом одного місяця після деактивації інформації для завершення надання послуг (повернення грошей, гарантійні вимоги, відповіді на запити клієнтів).

Ця угода обумовлює умови використання порталу "BAU-Data проектно-інформаційна система", а також всіх програмних продуктів BauData Soft.

Основні терміни:
Портал - всі інтернет-сайти, що розташовані за адресами: http://www.baudata.com.ua/, http://www.baudata.in.ua/, http://www.baudata.org.ua/, http://www.baudata.net.ua/, http://baudata.com.ua/, http://baudata.in.ua/, http://baudata.org.ua/, http://baudata.net.ua/.
Програмні продукти BauData Soft - комп'ютерні програми, призначені для обробки, відображення інформаційних одиниць BauData (проектів).
Послуги порталу - послуги, які Портал надає своїм Користувачам.
Користувач - юридична особа або фізична особа, що пройшла процедуру реєстрації як Користувача.

Прийняття Умов використання.

Кожен раз, коли Ви заходите на Портал, Ви погоджуєтесь з нашими Умовами використання, а також з поправками, що вносяться в них час від часу, навіть, якщо про ці поправки Ви особисто не були проінформовані. У будь-якому випадку, якщо Ви використовуєте будь-яку інформацію або послугу, посилання на які розміщене на нашому сайті, Ви, тим самим, погоджуєтеся з нашими Умовами використання інформації.

Умови надання послуг.

Портал надає Послуги Користувачу 24 години на добу, 7 днів на тиждень, без перерв, за винятком часу проведення необхідних ремонтних і регламентних робіт. Наш сайт і будь-які послуги, що представлені на ньому, пропонуються за принципом "ЯК Є". Ви погоджуєтеся з тим, що адміністрація сайту має ексклюзивні права на прийняття чи неприйняття інформації, внесення змін або видалення будь-якої інформації, розміщеної на цьому сайті, в будь-який час і без письмового повідомлення користувачів. Ми не несемо відповідальності за помилки, неправомірність, некоректність інформації, що розміщується користувачами на нашому сайті.

Вимоги до програмного та комунікаційногро забезпечення Користувача для підключення і використання Порталу:
Браузери: Mozilla Firefox 3.6 або новіше; Opera 10 або новіше; Internet Explorer 8; Google Chrome або Apple Safari.
Включена підтримка технологій Javascript та Cookies в браузері.
Екранна задтність - як мінімум 1024x600 пікселів.
Широкосмугове з'єднання з Інтернетом.

Вартість послуг і оплата.

Деякі послуги Порталу надаються на умовах абонентської плати, докладніше в розділах "Підписка" і "Реклама на сайті". Оплата здійснюється авансовими платежами за період обслуговування, на підставі рахунків, які містять розрахунок вартості наданих послуг, виходячи з тарифів. Користувач проводить оплату рахунків на протязі 3-х банківських днів з моменту отримання рахунку. Оригінали документів будуть відправлені поштою за поштовою адресою, вказаною Користувачем.

Ваша відповідальність і зобов'язання при реєстрації.

Якщо Ви користуєтесь інформацією сайту, Ви повинні зареєструватися як користувач сайту, погодившись надати правдиву інформацію, необхідну при реєстрації. При реєстрації Ви погоджуєтесь з даними Умовами. Послуги Порталу доступні юридичним і фізичним особам, зареєстрованим як на території України, так і поза нею.

Реєстрація та пароль.

Ви відповідальні за збереження паролю і несете відповідальність за дії, що проводяться на сайті з використанням Вашої реєстраційної інформації. Ви погоджуєтесь негайно сповістити адміністрацію сайту про випадки неправомірного використання Вашої реєстраційної інформації третіми особами.

Ваша поведінка.

Ви погоджуєтесь, що будь-який вид інформації та інші матеріали ("Зміст"), що подаються для розміщення на сайті, є власністю автора даних матеріалів або користувача, який розмістив ці матеріали. Ми знімаємо з себе відповідальність за будь-які помилки або неточності Змісту, розміщеного користувачами на нашому сайті.

При використанні будь-яких служб даного сайту Ви не маєте права:

Додавання інформації на цей сайт.

При додаванні будь-якої інформації на наш сайт: Користувач несе одноосібну відповідальність за достовірність і якість розміщеної інформації. Портал є тільки майданчиком для розміщення інформації. Користувач не має права розміщувати будь-яку інформацію про товари або послуги, реалізація яких заборонена законодавством, а тим більше виставляти тендер на подібні товари або товари на продаж через портал і пропонувати подібні послуги через Портал.

Інформація, яка розміщується Користувачем:

  1. Не повинна порушувати права інтелектуальної власності, авторські права, комерційну таємницю або інші конфіденційні права третіх осіб.
  2. Не повинна порушувати будь-які закони, правила чи постанови державних органів або будь-які інші юридичні норми, що діють на території України.
  3. Не повинна містити погрози і образи чи дані, які необґрунтовано компрометують інших Користувачів або ганьблять честь і гідність творців Порталу або третіх осіб.
  4. Не повинна містити які-небудь дані, пов'язані з протизаконною діяльністю.
  5. Не повинна містити комп'ютерні віруси або файли, що завдають шкоди комп'ютерним системам.
  6. Не повинна, будь-яким чином, наносити шкоду взаємовідносинам творців, партнерів і користувачів Порталу.
Користувач не має права розміщувати посилання на наступного роду ресурси в Інтернеті:
  1. Сайти або портали, які є прямими конкурентами Порталу.
  2. Сайти, що забороняють залишати посилання на них.
Цією Угодою Користувач передає Порталу не ексклюзивні права на публікацію наданої Користувачем інформації на Порталі, включаючи ті випадки, коли інформація містить матеріали, на які поширюються авторські права третіх осіб. Портал не несе ніякої відповідальності, в тому випадку, якщо Користувач, розмістивши інформацію на Порталі, порушить будь-чиї авторські, інтелектуальні чи інші права.

Відповідальність користувача.

Ви згодні, що будь-які Ваші дії, спрямовані на пошкодження програмного забезпечення сайту, інформації, розміщеної на сайті, а також пов'язані з порушенням Вами авторських і / або інших прав власників сайту або третіх сторін, порушення Умов використання нашого сайту, можуть переслідуватися в судовому порядку.

Адміністрація Порталу має право негайно позбавити Користувача права користування послугами Порталу або доступу до сайту у разі якщо:
Він порушив умови даної Угоди.
Виявляється неможливим встановити справжність інформації, розміщеної Користувачем.
Встановлено, що Користувач розмістив завідомо неправдиву інформацію.
Очевидно, що дії Користувача протизаконні.

Обмеження відповідальності.

МИ НЕ ГАРАНТУЄМО, ЩО БУДЬ-ЯКА ІЗ СИСТЕМ САЙТУ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ БЕЗУПИННО, БЕЗПОМИЛКОВО, БЕЗПЕЧНО. МИ НЕ ГАРАНТУЄМО ВІДСУТНІСТЬ ВІРУСІВ У ПРОГРАМНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ТА ФАЙЛАХ, ЩО ПРИЗНАЧЕНИХ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ. ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ БУДЬ-ЯКІ СЛУЖБИ ТА БУДЬ-ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ З ЦЬОГО САЙТУ НА СВІЙ СТРАХ ТА РИЗИК. ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО МИ ЗНІМАЄМО З СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВАШІ БУДЬ-ЯКІ БЕЗПОСЕРЕДНІ ЧИ ОПОСЕРЕДКОВАНІ ЗБИТКИ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ЗБИТКАМИ, ПОВ’ЯЗАНИМИ З НЕОТРИМАННЯМ ПРИБУТКУ, АВТОРСЬКИХ ВІДРАХУВАНЬ, ВИКОРИСТАННЯМ ЧИ НЕВИКОРИСТАННЯМ ДАНИХ ЦЬОГО САЙТУ В ЦІЛОМУ ТА В БУДЬ-ЯКІЙ ЇХ ЧАСТИНІ.

Закріплення прав.

Ми закріплюємо за собою всі належні нам права, включаючи, але не обмежуючись, лише ними, всі авторські права, торгові марки, патенти, комерційні таємниці та будь-які інші права, які ми можемо мати на нашому сайті, його зміст, будь-які послуги, що надаються. Використання об'єктів наших прав можливе лише з нашого письмового дозволу.

Повідомлення про порушення авторських прав.

Якщо Ви вважаєте, що інформація на нашому сайті порушує Ваші авторські права або права на інтелектуальну власність, зв'яжіться зі співробітником нашого інформаційного центру.

Чинне законодавство.

Ви погоджуєтесь, що ці Умови використання у будь-якій їх частині не суперечать законодавству місцевості, де Ви в даний момент проживаєте. В іншому випадку, Ви не маєте права на реєстрацію і використання інформації даного сайту.