ГоловнаПро нас → ↓
Всього проєктів на сайті 39921Всього організацій 23261

Про нас

Проектно-інформаційне інженерно-технологічне та дизайнерське бюро «БАУ-Інфо Україна» (Товариство з обмеженою відповідальністю) засновано спеціалістами, що працюють з 2000 року в будівельній промисловості країн Європейського Союзу, Балтії та Росії.
Основні галузі будівельного ринку України, що стрімко розвивається, потребують інвестицій та вкладів, як шляхом фінансування, так і у вигляді нових сучасних будівельних, інженерних та інформаційних технологій, технологічних інновацій. Компанія «БАУ-Інфо Україна», використовуючи багаторічний досвід роботи своїх спеціалістів, готова вкласти в будівельний ринок України весь накопичений потенціал в таких областях, як інжиніринг, інформаційні технології, маркетингові, консалтингові, івент послуги, дизайн, альтернативні джерела енергії, розробка та впровадження програмного забезпечення.

Чому український будівельний ринок?
Не секрет, що для Євроатлантичного Союзу великий інтерес представляє Україна, як демократична та стабільна держава, що динамічно розвивається.
Будівельний ринок України продовжує динамічно розвиватися, демонструючи високі показники таких напрямків, як виробництво та продаж будівельних матеріалів, зростання об’єму капіталовкладень, збільшення кількості будівництв як промислового, так і житлового фондів, та багато інших. Згідно статистичних даних, на сьогоднішній день, на українському будівельному та супутніх ринках активно працюють більше 200 000 організацій різних форм власності, сумарний оборот яких становить 25% всього грошового обороту країни, і ці показники неухильно ростуть. Разом з тим, росте і добробут населення, що призводить до збільшення споживчих можливостей.
Таким чином, будівельний ринок України є дуже перспективним сегментом для успішних капіталовкладень, а найголовніше, таким, який дає відносно швидкі та високі дивіденди.

BAU-data ПРОЕКТНО-ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА
Вперше Компанія «БАУ-Інфо Україна» представляє на українському будівельному ринку проектно-інформаційний продукт — BAU-data проектно-інформаційна система, яка повністю адаптована, що враховує всі унікальні територіальні та національні особливості будівельної промисловості.
Головна мета даної системи — допомога в розвитку учасникам ринку, а саме:

1. Укріплення, розширення існуючих контактів та взаємовідносин;
2. Нові канали та способи реалізації послуг та товарів;
3. Залучення нових замовників та збільшення портфелю замовлень;
4. Розробка та впровадження нових послуг для майбутніх та існуючих замовників;
5. Відкриття нових ринків, в першу чергу в напрямку ЄС;
6. Створення стратегічних союзів з декількома бізнес-партнерами.

B основі роботи системи «BAU-data» лежить побудова контактів!
Система «BAU-data» розроблена з метою надання учасникам будівельного ринку точної, достовірної та оперативної інформації про об’єкти будівництва.

ТОРГОВА МАРКА
«БАУ-Інфо Україна» володіє зареєстрованим торговим знаком «BAU data бужуємо контакт», що розроблений під бренд «BAU-data». Торговий знак візуалізує та заключає в собі основний слоган, що відображає концепцію партнерських взаємовідносин.

Bau-Data-logo

АВТОРСЬКІ ПРАВА
Всі інформаційні та аналітичні матеріали, включаючи програмне забезпечення, доменні імена, що належать «БАУ-Інфо Україна», охороняються авторським правом, згідно законодавства України.

ПЕРСПЕКТИВНІ ПРОЕКТИ
На даний час командою «БАУ-Інфо Україна» активно розробляються і впроваджуються ряд інноваційних проектів:

- продуктно-інформаційна система – база даних цін будівельних матеріалів, виробів, обладнання, яка обновлюється;
- спеціалізоване друковане видання – професійне щомісячне видання формату В2В;
- інноваційне проектування – розробка та впровадження проектів на основі альтернативних джерел енергії з використанням природних матеріалів.

ІНВЕСТУВАННЯ В ПРОЕКТИ
Кожен з основних проектів є інноваційним, але має продуманий план реалізації у вигляді оформленого бізнес-плану. Деякі вже знаходяться на стадії стартапа. Передбачувана прибутковість проектів становить не менше 35% при терміні реалізації не більше 6 років.
Приймаються до розгляду пропозиції щодо участі в проектах на умовах венчурного інвестування.

КАР’ЄРА В КОМПАНІЇ
Компанія «БАУ-Інфо Україна» постійно прагне досконалості. Сьогодні ми переживаємо поворотний момент у нашій історії і готові просувати наш бізнес вперед на ще більш конкурентоспроможному рівні.
Ми впевнені, що досягнення нашої глобальної мети — відданої та компетентної команди — починається з правильного підбору людей. В основі успішної кар'єри — взаємний інтерес і взаємна вигода. Максимальне використання всіх можливостей залежить як від компанії «БАУ-Інфо Україна», так і від Вас.
Компанія «БАУ-Інфо Україна» пропонує безліч блискучих можливостей кар'єрного зростання. Запрошуємо створити свій персональний профіль, заповнивши нашу анкету, щоб ми мали можливість повідомляти Вас електронною поштою про будь-які вакансії, що можуть зацікавити Вас. Створити персональний профіль дуже просто і займе це всього кілька хвилин.

СТУДЕНТСЬКА ПРОГРАМА
Ми піклуємося про майбутнє вже сьогодні! Запрошуємо студентів ВНЗ останніх курсів навчання з технічними чи економічними спеціальностями, для проходження практики та стажування у відділах інформаційного забезпечення, маркетингу і проектування з можливістю подальшого працевлаштування. Якщо Вам цікаво проходження практики в «БАУ-Інфо Україна» » і отримання можливості професійног зростання, заповніть нашу анкету студента і надішліть нам по електронній пошті.
Набір кандидатів на студентську програму обмежений за часом і кількістю.

 

 
закрити X
Вхід в аккаунт